Kop Wintercompetitie



Kalender 2024-2025

Hieronder vind je een overzicht van de Wintercompetitie wedstrijden.

LocatieDatumStatus
Tijdrit Smoutjesweg14-10-2023Al verreden
NoordeloosVolgend seizoenGeannuleerd
Giessenburg11-11-2023Al verreden
Giessen-Oudekerk18-11-2023Al verreden
Nieuwpoort25-11-2023Al verreden
Hoornaar16-12-2023Al verreden
Groot-AmmersVolgend seizoenGeannuleerd
Ottoland20-01-2024Al verreden
Arkel03-02-2024Al verreden

Legenda:   Gepland     Gaat door     Uitgesteld     Geannuleerd     Verreden  



A-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Hardinxveld-Giessendam 253
2 17 Rijswijk 248
3 14 Woudrichem 245

B-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 90 Werkendam 253
2 19 Giessenburg 248
3 38 Groot-Ammers 245

B-masters
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 25 Giessenburg 253
2 3 Hoornaar 248
3 36 Heinenoord 245

C-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 212 Meerkerk 253
2 201 Arkel 248
3 207 Zutphen 245

D-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Goudriaan 253
2 8 s Gravendeel 248
3 9 Rotterdam 245

D-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
8 106 Zutphen 235
12 101 Ridderkerk 227
13 102 Werkendam 225

E-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 16 Giessenburg 253
2 13 Rijswijk 248
3 14 Kaatsheuvel 245

E-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
5 102 Hank 241
9 110 Waspik 233
10 114 Kaatsheuvel 231

F-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 6 Dongen 253
2 2 Meerkerk 248
3 16 Dordrecht 245

F-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
4 103 Rhoon 243
5 109 Waspik 241
6 107 Rotterdam 239

G-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 17 Breda 253
2 7 Giessenburg 248
3 16 Nieuw-Lekkerland 245

G-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
5 103 Alblasserdam 241
8 110 Dordrecht 235
11 104 Dongen 229




A-klasse

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:16:52
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Hardinxveld-Giessendam 1261
2 17 Rijswijk 1250
3 14 Woudrichem 1236

B-klasse

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:17:04
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 90 Werkendam 1271
2 34 Sliedrecht 1236
3 2 Molenaarsgraaf 1226

B-masters

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:17:14
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 25 Giessenburg 1266
2 3 Hoornaar 1253
3 35 Schelluinen 1235

C-klasse

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:17:34
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 201 Arkel 1266
2 213 Nieuwendijk 1229
3 209 Giessenburg 1215

D-klasse jongens

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:17:43
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Goudriaan 1261
2 9 Rotterdam 1235
3 12 Rotterdam 1232

D-klasse meisjes

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:17:43
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
6 104 Hardinxveld 1193
9 101 Ridderkerk 1159
10 102 Werkendam 1157

D-klasse jongens

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:18:02
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 13 Rijswijk 1261
2 16 Giessenburg 1252
3 14 Kaatsheuvel 1245

D-klasse meisjes

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:18:02
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
4 102 Hank 1216
7 114 Kaatsheuvel 1195
12 106 Goudriaan 1157

F-klasse jongens

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:18:18
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 9 Hardinxveld-Giessendam 1258
2 2 Meerkerk 1256
3 7 Rijswijk (NB) 1232

F-klasse meisjes

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:18:18
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
6 103 Rhoon 1213
10 107 Rotterdam 1152
11 108 Giessenburg 1145

F-klasse jongens

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:18:28
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 7 Giessenburg 1266
2 17 Breda 1258
3 16 Nieuw-Lekkerland 1237

F-klasse meisjes

T/m Arkel 03-02-2024.
Laatst bijgewerkt 2024-02-04 12:18:28
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
8 103 Alblasserdam 1191
10 110 Dordrecht 1166
13 107 Giessenburg 1129



Leiderstrui A, B en C-klasse
Gesponsord door:    

Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
A-klasse 2 Ruben Nederveen Hardinxveld-Giessendam 1.261
B-klasse 90 Bart van Noorloos Werkendam 1.271
B-masters 25 Bert Pesselse Giessenburg 1.266
C-klasse 201 Dieke van Wilgen Arkel 1.266


Leiderstrui D, E, F en G-klasse
Gesponsord door:


Jongens
Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
D-klasse 2 Andreas van de Streek Goudriaan 1.261
E-klasse 13 Myliam Kapel Rijswijk 1.261
F-klasse 9 Jeftha Schild Hardinxveld-Giessendam 1.258
G-klasse 7 Hugo van Wijngaarden Giessenburg 1.266


Meisjes
Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
D-klasse 104 Imke van Houwelingen Hardinxveld 1.193
E-klasse 102 Mila Prins Hank 1.216
F-klasse 103 Zoe van Waardenburg Rhoon 1.213
G-klasse 103 Anna Knip Alblasserdam 1.191



Meldingen

Geen.


Gevonden voorwerpen

Er zijn 6 voorwerpen gevonden. Zie Gevonden voorwerpen.


Plieger Wielersport

Wallaard Noordeloos

Brouwer Bikesport

Acero

Terras Expert

A-B Bike




Laatste nieuws

22 juni MTB wedstrijd in Noordeloos.