Kop Wintercompetitie



Kalender 2021-2022

Hieronder vind je een overzicht van de Wintercompetitie wedstrijden.

LocatieDatumStatus
Tijdrit Biesbosch09-10-2021Al verreden
Noordeloos30-10-2021Al verreden
Giessenburg06-11-2021Al verreden
Nieuwpoort20-11-2021Al verreden
Hoornaar18-12-2021Al verreden
Arkel05-02-2022Al verreden
Ottoland26-02-2022Al verreden
Giessen-OudekerkVolgend seizoenGeannuleerd
Groot-AmmersVolgend seizoenGeannuleerd



A-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 41 Hardinxveld-Giessendam 253
2 73 Hardinxveld-Giessendam 248
3 20 Noordeloos 245

B-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 36 Molenaarsgraaf 253
2 45 Hank 248
3 75 Molenaarsgraaf 245

B-masters
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 135 Giessenburg 253
2 106 Arkel 248
3 85 Schelluinen 245

C-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 202 Arkel 253
2 238 Woudrichem 248
3 211 Meerkerk 245

D-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 30 Ridderkerk 253
2 17 Rijswijk 248
3 16 Tilburg 245

D-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
13 107 Noordeloos 225
14 106 Giessen 223
15 105 Dorst 221

E-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 14 Ottoland 253
4 38 Oud-Beijerland 243
5 20 Nieuwendijk 241

E-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
2 112 Meerkerk 248
3 113 Ridderkerk 245
7 106 Hardinxveld 237

F-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 11 Giessenburg 253
2 28 Hank 248
3 14 Nieuwendijk 245

F-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
4 115 Hank 243
5 107 Waspik 241
6 116 Oosterhout 239

G-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 13 Bergschenhoek 253
2 32 Hardinxveld-Giessendam 248
3 40 Oosterhout 245

G-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
5 108 Giessenburg 241
6 116 Hardinxveld-Giessendam 239
8 109 Waspik 235




A-klasse

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:55:15
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 41 Hardinxveld-Giessendam 1013
2 73 Hardinxveld-Giessendam 993
3 20 Noordeloos 964

B-klasse

T/m Arkel 05-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:55:41
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 41 Groot-Ammers 1010
2 106 Hoogblokland 995
3 36 Molenaarsgraaf 988

B-masters

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:55:31
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 106 Arkel 1013
2 135 Giessenburg 1005
3 85 Schelluinen 1000

C-klasse

T/m Hoornaar 18-12-2021.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:55:48
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 214 Sleeuwijk 1015
2 202 Arkel 1008
3 215 Nieuwendijk 983

D-klasse jongens

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:03
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 30 Ridderkerk 1012
2 17 Rijswijk 1005
3 16 Tilburg 992

D-klasse meisjes

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:03
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
15 107 Noordeloos 896
16 106 Giessen 885
20 105 Dorst 651

D-klasse jongens

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:18
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 14 Ottoland 1013
4 20 Nieuwendijk 974
5 29 s Gravendeel 974

D-klasse meisjes

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:18
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
2 112 Meerkerk 1008
3 113 Ridderkerk 977
7 106 Hardinxveld 939

F-klasse hongens

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:29
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 21 Rotterdam 1015
2 11 Giessenburg 1003
3 28 Hank 992

F-klasse meisjes

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:29
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
6 107 Waspik 964
9 108 Naaldwijk 928
12 110 Ottoland 912

F-klasse jongens

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:37
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
2 16 Meerkerk 990
3 32 Hardinxveld-Giessendam 987
4 19 Rotterdam 968

F-klasse meisjes

T/m Ottoland 26-02-2022.
Laatst bijgewerkt 2022-02-27 09:56:37
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 106 Rhoon 1002
8 109 Waspik 940
9 108 Giessenburg 938



Leiderstrui A, B en C-klasse
Gesponsord door:    

Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
A-klasse 41 Wim de Bruin Hardinxveld-Giessendam 1.013
B-klasse 41 Matthias Hoogendoorn Groot-Ammers 1.010
B-masters 106 Rien van der Dussen Arkel 1.013
C-klasse 214 Elena Poppelaars Sleeuwijk 1.015


Leiderstrui D, E, F en G-klasse
Gesponsord door:


Jongens
Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
D-klasse 30 Robin van Bruggen Ridderkerk 1.012
E-klasse 14 Andreas van de Streek Ottoland 1.013
F-klasse 21 Erik Bikker Rotterdam 1.015
G-klasse 16 Zeb Mesker Meerkerk 990


Meisjes
Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
D-klasse 107 Jiska Verspuij Noordeloos 896
E-klasse 112 Isis Versluis Meerkerk 1.008
F-klasse 107 Marit Elgersma Waspik 964
G-klasse 106 Zoe van Waardenburg Rhoon 1.002



Meldingen

Inschrijven
  • Kom a.u.b. op tijd.
  • Betaal met gepast geld.
  • Voor degene die al een startnummer hebben, schrijf in met de QR-code.
    Deze kun je opzoeken met de keus QR in het menu, links bovenaan.

  • Wintercompetitie App.
    Helaas werkt de App niet meer.
    Het gaat ons waarschijnlijk niet lukken om dit voor het komende seizoen op te lossen.


    Gevonden voorwerpen

    Er zijn 2 voorwerpen gevonden. Zie Gevonden voorwerpen.


    Rabobank Lek en Merwede

    Plieger Wielersport

    Wallaard Noordeloos

    Brouwer Bikesport

    Acero

    Terras Expert

    A-B Bike




    Laatste nieuws

    Nieuw seizoen
    Wintercompetitie gaat door.