Kop Wintercompetitie



A-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 39 Hardinxveld-Giessendam 253
2 1 Hoogblokland 248
3 12 Hardinxveld-Giessendam 245

B-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 64 Noordeloos 253
2 75 Gorinchem 248
3 54 Molenaarsgraaf 245

B-masters
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 1 Schelluinen 253
2 77 Sleeuwijk 248
3 19 Giessenburg 245

C-klasse
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 202 Nieuwendijk 253
2 201 Arkel 248
3 206 Woudrichem 245

D-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
2 30 Ottoland 248
3 43 Oostmalle (B) 245
4 18 Rhoon 243

D-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
8 106 Sleeuwijk 235
14 105 Gorinchem 223
18 109 Noordeloos 215

E-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 12 Hank 253
1 1 Hardinxveld 253
2 30 Gouda 248

E-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
5 110 Vlaardingen 241
16 109 Heinkenszand 219
28 105 Den Hoorn 204

F-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Nootdorp 253
2 41 Delfgauw 248
3 43 Oud-Beijerland 245

F-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
4 102 Meerkerk 243
11 104 Hardinxveld 229
18 108 Leerdam 215

G-klasse jongens
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Rotterdam 253
2 3 Hank 248
4 12 Maassluis 243

G-klasse meisjes
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
3 101 Nootdorp 245
9 121 Kaatsheuvel 233
10 110 Waspik 231




A-klasse

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:00:33
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Rijswijk 1735
2 14 Nieuwendijk 1731
3 39 Hardinxveld-Giessendam 1719

B-klasse

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:00:51
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 1 Nieuwaal 1756
2 64 Noordeloos 1740
3 75 Gorinchem 1729

B-masters

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:01:04
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 1 Schelluinen 1777
2 20 Nieuwendijk 1720
3 19 Giessenburg 1714

C-klasse

T/m Nieuwpoort 30-11-2019.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:01:13
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 202 Nieuwendijk 1762
2 201 Arkel 1757
3 210 Hardinxveld 1718

D-klasse jongens

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:01:22
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 10 Hoornaar 1742
2 30 Ottoland 1722
3 24 Rijen 1718

D-klasse meisjes

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:01:22
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
8 106 Sleeuwijk 1647
13 105 Gorinchem 1547
15 109 Noordeloos 1526

D-klasse jongens

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:11:02
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 1 Hardinxveld 1774
2 12 Hank 1737
3 2 Ridderkerk 1718

D-klasse meisjes

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:11:02
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
21 105 Den Hoorn 1463
36 107 Fijnaart 1027
41 109 Heinkenszand 665

F-klasse hongens

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:17:31
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Nootdorp 1774
2 8 Papendrecht 1722
4 30 s Gravendeel 1706

F-klasse meisjes

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:17:31
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
3 102 Meerkerk 1719
5 101 Ridderkerk 1680
9 104 Hardinxveld 1639

F-klasse jongens

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:01:53
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
1 2 Rotterdam 1774
3 3 Hank 1730
4 8 Giessenburg 1716

F-klasse meisjes

KLassement is compleet opgemaakt.
Laatst bijgewerkt 2020-02-02 13:01:53
Pl Nr Naam Woonplaats Pnt
2 101 Nootdorp 1738
6 121 Kaatsheuvel 1683
10 110 Waspik 1619



Leiderstrui A, B en C-klasse
Gesponsord door:    

Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
A-klasse 2 Mika Bouman Rijswijk 1.735
B-klasse 1 Fausto van Tuyl Nieuwaal 1.756
B-masters 1 Ron Timmer Schelluinen 1.777
C-klasse 202 Noa Stolk Nieuwendijk 1.762


Leiderstrui D, E, F en G-klasse
Gesponsord door:


Jongens
Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
D-klasse 10 Dion Slomp Hoornaar 1.742
E-klasse 1 Rick Versloot Hardinxveld 1.774
F-klasse 2 Bas Herman Nootdorp 1.774
G-klasse 2 Erik Bikker Rotterdam 1.774


Meisjes
Klasse Nr. Naam Woonplaats Pnt
D-klasse 106 Elena Poppelaars Sleeuwijk 1.647
E-klasse 105 Joy den Braver Den Hoorn 1.463
F-klasse 102 Isis Versluis Meerkerk 1.719
G-klasse 101 Julia Herman Nootdorp 1.738



Meldingen

Geen.


Gevonden voorwerpen

Er zijn voorwerpen gevonden. Zie gevonden voorwerpen.


Rabobank Merwestroom

Plieger Wielersport

Wallaard Noordeloos

Brouwer Bikesport

Acero

Terras Expert

A-B Bike



Laatste nieuws

Polder Gravel Ride.
Wat, gravelraces?
Nieuwsgierig, meedoen?

Ja, natuurlijk